UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
k... znowu powtórka z rozrywki? A kiedy plandemia dla ludzi? - już "traktat WHO" podpisany? - to już jest tak żenujące, jak w tandetnym serialu...
k... znowu powtórka z rozrywki? A kiedy plandemia dla ludzi? - już "traktat WHO" podpisany? - to już jest tak żenujące, jak w tandetnym serialu...