UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

k... znowu powtórka z rozrywki? A kiedy plandemia dla ludzi? - już "traktat WHO" podpisany? - to już jest tak żenujące, jak w tandetnym serialu...


Anuluj