Wybrany wątek opinii
Taka duża przebudowa a " tylko " 2.9 mln a na religię w elbląskich szkołach 4.5 mln
Do moderacji
Odpowiedz
37
37
@Gdzie tu sens ? - Dokładnie o 4.5 mln za dużo. Może czas by najbogatsza w świecie mafia Watykańska sama opłacała szkolenie i pranie mózgów swoich przyszłych wyznawców.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
@Gdzie tu sens ? - Cap 😄
Do moderacji
Odpowiedz
0
1