Wybrany wątek opinii

Taka duża przebudowa a " tylko " 2.9 mln a na religię w elbląskich szkołach 4.5 mln
Gdzie tu sens ? (2025.06.12)
@Gdzie tu sens ? - Dokładnie o 4.5 mln za dużo. Może czas by najbogatsza w świecie mafia Watykańska sama opłacała szkolenie i pranie mózgów swoich przyszłych wyznawców.
qe2r45yr (2025.06.13)
@Gdzie tu sens ? - Cap 😄
karol marx (2025.06.13)
Powrót do komentarzy