UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gdzie tu sens ? - Dokładnie o 4.5 mln za dużo. Może czas by najbogatsza w świecie mafia Watykańska sama opłacała szkolenie i pranie mózgów swoich przyszłych wyznawców.
qe2r45yr
@Gdzie tu sens ? - Dokładnie o 4.5 mln za dużo. Może czas by najbogatsza w świecie mafia Watykańska sama opłacała szkolenie i pranie mózgów swoich przyszłych wyznawców.
qe2r45yr