UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A w zamian uczciwi podatnicy zapłacą mniej za nowe tramwaje. Kupuj Izery, ..... ale co ja bredzę, kupuj choć bilety na przejazd.


Anuluj