Wybrany wątek opinii

No widzę że auto z panem fotografem podwójne linie ciągłe przekraczało żeby zrobić fotki.....
(2025.06.07)
Zgłoś na policję społeczniaku
(2025.06.07)
Oooo, widzę że "elyta" zabrała głos. Daj spokój, czas leczy rany, jakoś tę przegraną strawicie. A policja pewnie już widziała i czytała.
(2025.06.07)
Powrót do komentarzy