UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oooo, widzę że "elyta" zabrała głos. Daj spokój, czas leczy rany, jakoś tę przegraną strawicie. A policja pewnie już widziała i czytała.
Oooo, widzę że "elyta" zabrała głos. Daj spokój, czas leczy rany, jakoś tę przegraną strawicie. A policja pewnie już widziała i czytała.