UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oooo, widzę że "elyta" zabrała głos. Daj spokój, czas leczy rany, jakoś tę przegraną strawicie. A policja pewnie już widziała i czytała.


Anuluj