Wybrany wątek opinii
Dlaczego 13 elblaskiego pułku przeciwlotniczego nie powstanie ścieżka rowerowa? Elbląg to dno
Do moderacji
Odpowiedz
18
16
Takie samo dno jak twoja ortografia.
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
Niech sobie 13 pułk zrobi ścierzkę
Do moderacji
Odpowiedz
6
12
po półkó siem jeździ bez ścieszki
Do moderacji
Odpowiedz
0
4