Wybrany wątek opinii

Dlaczego 13 elblaskiego pułku przeciwlotniczego nie powstanie ścieżka rowerowa? Elbląg to dno
(2025.06.04)
Takie samo dno jak twoja ortografia.
(2025.06.04)
Niech sobie 13 pułk zrobi ścierzkę
(2025.06.04)
po półkó siem jeździ bez ścieszki
(2025.06.06)
Powrót do komentarzy