UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polak ma dostać garba od ciężkiej pracy a uchodźca ma dostać wszystko za darmo bo mu się należy. Piękna jest ta Polska :)
Polak ma dostać garba od ciężkiej pracy a uchodźca ma dostać wszystko za darmo bo mu się należy. Piękna jest ta Polska :)