UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No i super. Jantar najlepiej by się komponował vis'a'vis wejśca do Muzeum A-H od strony Bulwaru Zygmunta Augusta oczywiści na prawy brzegu rzeki Elblag. Byłby niejako poszerzoną ekspozycją nawiązującą do tych artefaktów przemysłowych zgromadzonych już na dziedzińcu.