UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do dziś śmieję się do rozpuku gdy oglądam film ze sztabu PO po ogłoszeniu wyników sondażowych chwilę po 21.Bardzo mnie to bawi od początku tygodnia. Pogrzeb platformy a oni skaczą z radości. Nowacka wyglądała na jakąś w trasie euforii. Oni skakali i się śmiali a nie wiedzieli że statek który płyną właśnie uderzył w górę lodową. Za 2 godziny byli już pod wodą. Totalna kompromitacja tego pseudo rządu.

Uśmiechnijcie się brygada