UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polacy stali się zakladnikami we własnym kraju. Większość Polaków musi płacić haracze i benefity na ludzi pis.
Tak to widzę
Polacy stali się zakladnikami we własnym kraju. Większość Polaków musi płacić haracze i benefity na ludzi pis.
Tak to widzę