Wybrany wątek opinii

Dawno temu w niemieckim Elbingu a nie w żadnym polskim Elblągu. Te wszystkie rozboje, kradzieże i życie są przypisane ówczesnym mieszkańcom Niemcom a nie Polakom. Dziękuję i czekam aż tytuł będzie, ,Dawno temu w Elbingu".
(2025.05.31)
Elbing = Elbląg, to nie czasy PRL żebyś historię zmieniał.
(2025.05.31)
Elbing to nie Elbląg i warto znać historię Polski i Polaków. Niemcy zostali wygnani z Elbinga i tylko nazwa miasta pozostała po niemieckim Elbingu przetłumaczony na język polski. Hitler był honorowym obywatelem Elbinga a nie Elbląga.
(2025.05.31)
Powrót do komentarzy