UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dawno temu w niemieckim Elbingu a nie w żadnym polskim Elblągu. Te wszystkie rozboje, kradzieże i życie są przypisane ówczesnym mieszkańcom Niemcom a nie Polakom. Dziękuję i czekam aż tytuł będzie, ,Dawno temu w Elbingu".


Anuluj