UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dawno temu w niemieckim Elbingu a nie w żadnym polskim Elblągu. Te wszystkie rozboje, kradzieże i życie są przypisane ówczesnym mieszkańcom Niemcom a nie Polakom. Dziękuję i czekam aż tytuł będzie, ,Dawno temu w Elbingu".