Wybrany wątek opinii
A police nie ma w tamtym rejonie, a cuda się na drogach dzieją. ale nie ma zgłoszeń nie ma interwencji. taka elbląska policja.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Ile można zgłaszać... I tak nic z tego nie wynika to się później ludziom odechciewa dzwonić...
Do moderacji
Odpowiedz
4
1