Wybrany wątek opinii

A police nie ma w tamtym rejonie, a cuda się na drogach dzieją. ale nie ma zgłoszeń nie ma interwencji. taka elbląska policja.
(2025.05.30)
Ile można zgłaszać... I tak nic z tego nie wynika to się później ludziom odechciewa dzwonić...
poiuy (2025.05.30)
Powrót do komentarzy