UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A police nie ma w tamtym rejonie, a cuda się na drogach dzieją. ale nie ma zgłoszeń nie ma interwencji. taka elbląska policja.
A police nie ma w tamtym rejonie, a cuda się na drogach dzieją. ale nie ma zgłoszeń nie ma interwencji. taka elbląska policja.