Wybrany wątek opinii
wieśwageny górą
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
Mam vw polo i wypraszam sobie. Patrz czym ty jeździsz bo to nie marka auta tylko kierowca powoduje wypadki.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2