UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam vw polo i wypraszam sobie. Patrz czym ty jeździsz bo to nie marka auta tylko kierowca powoduje wypadki.
Art :)
Mam vw polo i wypraszam sobie. Patrz czym ty jeździsz bo to nie marka auta tylko kierowca powoduje wypadki.
Art :)