Wybrany wątek opinii

zapłaciłem w podatkach, trudno zrozumieć? czego nie rozumiesz? już zapłaciłem w podatkach miejskich peowcu
(2025.05.27)
A ja płacę w podatkach na program 800+ na cudze dzieci, kontynuacjo pezetpeerowców, putinowcu. Nie myl finansowania z odpłatnością.
(2025.05.27)
Powrót do komentarzy