Wybrany wątek opinii
zapłaciłem w podatkach, trudno zrozumieć? czego nie rozumiesz? już zapłaciłem w podatkach miejskich peowcu
Do moderacji
Odpowiedz
9
16
A ja płacę w podatkach na program 800+ na cudze dzieci, kontynuacjo pezetpeerowców, putinowcu. Nie myl finansowania z odpłatnością.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6