UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja płacę w podatkach na program 800+ na cudze dzieci, kontynuacjo pezetpeerowców, putinowcu. Nie myl finansowania z odpłatnością.
A ja płacę w podatkach na program 800+ na cudze dzieci, kontynuacjo pezetpeerowców, putinowcu. Nie myl finansowania z odpłatnością.