UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja płacę w podatkach na program 800+ na cudze dzieci, kontynuacjo pezetpeerowców, putinowcu. Nie myl finansowania z odpłatnością.


Anuluj