UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw na wybory, głosować na normalnego, wykształconego, znającego języki obce kandydata, na którego nic nie znaleźli przez ostatnich 10 lat. Potem można się bawić w Dzień Dziecka.


Anuluj