Wybrany wątek opinii

Rozwiązać klub, sprzedać co się da, w miejscu boiska zbudować osiedle mieszkaniowe...
Ksiądz Kaszanka (2025.05.25)
@Ksiądz Kaszanka - Jakie osiedle???Toż Biedronka by się tam przydała, bo najbliższa na Nowowiejskiej z Dąbka skrzyżowaniu... trzeba myśleć strategicznie, a nie tylko sypialnie bez zaplecza budować gdzie popadnie!!!
Marek11111 (2025.05.25)
Powrót do komentarzy