UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ksiądz Kaszanka - Jakie osiedle???Toż Biedronka by się tam przydała, bo najbliższa na Nowowiejskiej z Dąbka skrzyżowaniu... trzeba myśleć strategicznie, a nie tylko sypialnie bez zaplecza budować gdzie popadnie!!!

Marek11111

Anuluj