Wybrany wątek opinii

Nie bać olimpię ! Nareszcie koniec ściemy i święty spokój bo zajęli się polityką ślwki i kibolstwem Nawrockiego a nie grą.
(2025.05.24)
Lecz się chłopie na nienawiść
(2025.05.24)
Powrót do komentarzy