Wybrany wątek opinii
Nie bać olimpię ! Nareszcie koniec ściemy i święty spokój bo zajęli się polityką ślwki i kibolstwem Nawrockiego a nie grą.
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
Lecz się chłopie na nienawiść
Do moderacji
Odpowiedz
6
2