UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie bać olimpię ! Nareszcie koniec ściemy i święty spokój bo zajęli się polityką ślwki i kibolstwem Nawrockiego a nie grą.
Nie bać olimpię ! Nareszcie koniec ściemy i święty spokój bo zajęli się polityką ślwki i kibolstwem Nawrockiego a nie grą.