Wybrany wątek opinii
Zarząd skompromitowal klub - spuścił klub z hukiem, najgorszy sezon w historii Olimpii, zadłużenie nie tylko Guminiaka, ale też tych nowych pseudouzdrowicieli klubu.
Totalna porażka w waszym wykonaniu. A Guminiakowi m który był według nich słaby to mogą co najwyżej plebanię zamiatać. Wyjazd z klubu czym prędzej, szkodnicy!!!
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
@NieDlaAmatorki - Paweł przestań się wybielać. Proszę. Bo napiszę o Twoich przekrętach kiedy byłeś prezesem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Hbo - Śmiało, czekają na to wszyscy, tylko zarząd nawet audytu nie potrafi sporządzić przez rok czasu... przebiliście dno kompromitacji
Do moderacji
Odpowiedz
7
0