UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zarząd skompromitowal klub - spuścił klub z hukiem, najgorszy sezon w historii Olimpii, zadłużenie nie tylko Guminiaka, ale też tych nowych pseudouzdrowicieli klubu. Totalna porażka w waszym wykonaniu. A Guminiakowi m który był według nich słaby to mogą co najwyżej plebanię zamiatać. Wyjazd z klubu czym prędzej, szkodnicy!!!

NieDlaAmatorki

Anuluj