Wybrany wątek opinii
Czemu tylko przedstawienia na małej scenie. Kiedy coś nowego na dużej scenie. Jakieś takie nijakie to nowe dyrektorowanie
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
Po to są dwie sceny w teatrze, żeby premiery odbywały się na jednej i drugie, na dużej premiera za tydzień. A ty sam jesteś nijaki, a od zarządzaniem scenami teatru jest dyrektor a nie pożal się boże komentatorzy malkontenci.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2