Wybrany wątek opinii

Czemu tylko przedstawienia na małej scenie. Kiedy coś nowego na dużej scenie. Jakieś takie nijakie to nowe dyrektorowanie
(2025.05.22)
Po to są dwie sceny w teatrze, żeby premiery odbywały się na jednej i drugie, na dużej premiera za tydzień. A ty sam jesteś nijaki, a od zarządzaniem scenami teatru jest dyrektor a nie pożal się boże komentatorzy malkontenci.
(2025.05.25)
Powrót do komentarzy