UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po to są dwie sceny w teatrze, żeby premiery odbywały się na jednej i drugie, na dużej premiera za tydzień. A ty sam jesteś nijaki, a od zarządzaniem scenami teatru jest dyrektor a nie pożal się boże komentatorzy malkontenci.