Wybrany wątek opinii

Co to z jakieś durne określenie "w typie" owczarka niemieckiego? To jest to pies RASY owczarek niemiecki czy nie? Czy to po prostu mieszaniec?
Nowomowa (2025.05.18)
@Nowomowa - Jeśli pies nie ma rodowodu to jest w typie. To nie jest nowomowa, tylko twoje niewyedukowanie.
(2025.05.18)
Albo jest danej rasy albo nie jest. Rodowód to tylko dodatek potwierdzający konkretną linię. Rodowód nie jest tu potrzebny, żeby podać RASĘ.
Nowomowa (2025.05.18)
Powrót do komentarzy