Wybrany wątek opinii
Co to z jakieś durne określenie "w typie" owczarka niemieckiego? To jest to pies RASY owczarek niemiecki czy nie? Czy to po prostu mieszaniec?
Do moderacji
Odpowiedz
0
7
@Nowomowa - Jeśli pies nie ma rodowodu to jest w typie. To nie jest nowomowa, tylko twoje niewyedukowanie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
Albo jest danej rasy albo nie jest. Rodowód to tylko dodatek potwierdzający konkretną linię. Rodowód nie jest tu potrzebny, żeby podać RASĘ.
Do moderacji
Odpowiedz
0
6