UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to z jakieś durne określenie "w typie" owczarka niemieckiego? To jest to pies RASY owczarek niemiecki czy nie? Czy to po prostu mieszaniec?
Nowomowa
Co to z jakieś durne określenie "w typie" owczarka niemieckiego? To jest to pies RASY owczarek niemiecki czy nie? Czy to po prostu mieszaniec?
Nowomowa