UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to z jakieś durne określenie "w typie" owczarka niemieckiego? To jest to pies RASY owczarek niemiecki czy nie? Czy to po prostu mieszaniec?

Nowomowa

Anuluj