Wybrany wątek opinii

Brawo, brawo Silvant - w nagrodę za ciężką pracę-.. nasz wódz jak wróci z Kiszyniowa, dostaniecie wycieczkę do Młynar albo Milejewa, .. lub jednorazowe stypendium w wys.100 zł. bądzcie jednak cierpliwi, bo z tym powrotem są jakieś kłopoty, wróbelki ćwierkają, że mu jakaś sznurówka z tenisówek wkręciła się w magiel, tak jak cioci Lodzi... I nic mnie już nie bawi, nic mnie juž nie nęci, odkąd cioci Lodzi, biust się w magiel wkręcił.
Bez kagańca (2025.05.14)
@Bez kagańca - Wierszokleto, mam już dość tych rymowanek, przestań klepać, wiem że Ty to jesteś Janek
Bynio. (2025.05.14)
@Bez kagańca - Proszę, weź załóż znowu ten kaganiec. Nie pisz więcej.
(2025.05.14)
Powrót do komentarzy