UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo, brawo Silvant - w nagrodę za ciężką pracę-.. nasz wódz jak wróci z Kiszyniowa, dostaniecie wycieczkę do Młynar albo Milejewa, .. lub jednorazowe stypendium w wys.100 zł. bądzcie jednak cierpliwi, bo z tym powrotem są jakieś kłopoty, wróbelki ćwierkają, że mu jakaś sznurówka z tenisówek wkręciła się w magiel, tak jak cioci Lodzi... I nic mnie już nie bawi, nic mnie juž nie nęci, odkąd cioci Lodzi, biust się w magiel wkręcił.

Bez kagańca

Anuluj