Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem jedna apteka powinna być czynna całą dobę, ponieważ po wizycie w szpitalu, szczególnie chodzi o dzieci, realizację recepty trzeba zrobić od razu.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Och jakie biedne te wasze dzieci!!!! Które nawet nie mają szacunku do drugiego człowieka a przykład biorą z rodziców!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
2