Wybrany wątek opinii

Moim zdaniem jedna apteka powinna być czynna całą dobę, ponieważ po wizycie w szpitalu, szczególnie chodzi o dzieci, realizację recepty trzeba zrobić od razu.
(2025.05.07)
Och jakie biedne te wasze dzieci!!!! Które nawet nie mają szacunku do drugiego człowieka a przykład biorą z rodziców!!!!!
(2025.05.08)
Powrót do komentarzy