UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem jedna apteka powinna być czynna całą dobę, ponieważ po wizycie w szpitalu, szczególnie chodzi o dzieci, realizację recepty trzeba zrobić od razu.


Anuluj