UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem jedna apteka powinna być czynna całą dobę, ponieważ po wizycie w szpitalu, szczególnie chodzi o dzieci, realizację recepty trzeba zrobić od razu.
Moim zdaniem jedna apteka powinna być czynna całą dobę, ponieważ po wizycie w szpitalu, szczególnie chodzi o dzieci, realizację recepty trzeba zrobić od razu.