Wybrany wątek opinii

Do kościoła nie idę! Gdyby koncert odbył sie w neótralnej sali to z całą rodziną ale jestesmy ateistami i nie preferujemy świątyń innych wiar łączenia z mózyką
(2025.05.05)
... kościół ma lepszą akustykę...
(2025.05.05)
Powrót do komentarzy