UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do kościoła nie idę! Gdyby koncert odbył sie w neótralnej sali to z całą rodziną ale jestesmy ateistami i nie preferujemy świątyń innych wiar łączenia z mózyką
Do kościoła nie idę! Gdyby koncert odbył sie w neótralnej sali to z całą rodziną ale jestesmy ateistami i nie preferujemy świątyń innych wiar łączenia z mózyką