UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do kościoła nie idę! Gdyby koncert odbył sie w neótralnej sali to z całą rodziną ale jestesmy ateistami i nie preferujemy świątyń innych wiar łączenia z mózyką


Anuluj