Wybrany wątek opinii

Znieść obowiązek nauki. Pozamykać szkoły. Wtedy będziecie rządzić wiecznie. A ci co wiemy będą mieli swoich pracowników.... Wiwattuskewiwatsługi
(2025.05.01)
i żeby głąby po świecie chodziły!!!!!
(2025.05.02)
Powrót do komentarzy