Wybrany wątek opinii
Znieść obowiązek nauki. Pozamykać szkoły. Wtedy będziecie rządzić wiecznie. A ci co wiemy będą mieli swoich pracowników.... Wiwattuskewiwatsługi
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
i żeby głąby po świecie chodziły!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0