UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znieść obowiązek nauki. Pozamykać szkoły. Wtedy będziecie rządzić wiecznie. A ci co wiemy będą mieli swoich pracowników.... Wiwattuskewiwatsługi


Anuluj