UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie jest strona UM ani BiP, żeby informować tu o wszystkich przetargach. Wiadomo, że twoją intencją nie jest żal, o to, że nie złożyłeś oferty, bo żadnej byś nie złożył. Intencją jest zwyczajne ujadanie i próba wmówienia opinii publicznej, że to wszystko, to tajne przez poufne kolesiostwo. Jesteś zwyczajnym nieudolnym sygnalistą, który nie ma żadnych podstaw do zarzucania jakichkolwiek nieprawidłowości, ale dalej będzie nieudolnie próbował. Tak mają ludzie, którym w życiu nic nie wyszło, niczego nie osiągnęli, ale bolą ich strasznie osiągnięcia innych.
KapitanSzyderca