Wybrany wątek opinii
Albo zabawa albo zamykają jakąś porządną firmę i nic PO zatem... -takie to są wiadomości z embląga.
Do moderacji
Odpowiedz
14
15
A jak zaczniesz opisywać co złego robi PO i obecna koalicja to wytną część komentarza lub cały zablokują. pamiętajcie że ten portal lokalny "walczy o wolność słowa i wypowiedzi" 🤡🤡🤡🤡🤡 🤡🤡
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
A co złego robi PO? W TVPis (jeszcze półtora roku temu) to była wolność słowa, Korea Płn.
Do moderacji
Odpowiedz
9
12