UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak zaczniesz opisywać co złego robi PO i obecna koalicja to wytną część komentarza lub cały zablokują. pamiętajcie że ten portal lokalny "walczy o wolność słowa i wypowiedzi" 🤡🤡🤡🤡🤡 🤡🤡


Anuluj