UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież jak coś chcemy robić swojego, nawet tylko dla siebie to jest od razu NIE. Od wielu lat się dąży do tego, żeby Polska była tylko konsumentem. Pracować dla zagranicznych korporacji, kupywac ich produkty i nie mieć nic do powiedzenia. Prawo tak samo, aby dojechać obywatela w każdej możliwej kategorii. A jak chcesz już powiedzieć dość, weto, to zaraz unijne sankcje. Głosujcie dalej na ten sam układ, za 10 lat będziecie się bali z domu wyjść..

Smutne to

Anuluj