Wybrany wątek opinii

W Elblągu są fontanny jak we Fromborku, a upamiętnienia wizyty Fromborczanina tudzież Fromborczyka w mieście nie ma. Choćby jedna płasko rzeźba nieopodal Zdroju to więcej chyba dla Regionu niż masa Piekarczyków na całej starówce
przestrzenne formy (2025.04.17)
@przestrzenne formy - Jest płaskorzeźba na SP nr 21 i druga w muzeum. Jest też portret w katedrze.
(2025.04.17)
Powrót do komentarzy