UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu są fontanny jak we Fromborku, a upamiętnienia wizyty Fromborczanina tudzież Fromborczyka w mieście nie ma. Choćby jedna płasko rzeźba nieopodal Zdroju to więcej chyba dla Regionu niż masa Piekarczyków na całej starówce

przestrzenne formy

Anuluj