UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu są fontanny jak we Fromborku, a upamiętnienia wizyty Fromborczanina tudzież Fromborczyka w mieście nie ma. Choćby jedna płasko rzeźba nieopodal Zdroju to więcej chyba dla Regionu niż masa Piekarczyków na całej starówce
przestrzenne formy