Wybrany wątek opinii

Brawo piękne Panie!
(2025.04.15)
stare raszple a nie piękne panie ich czas minął
kola 2 (2025.04.17)
@kola 2 - Twój również. Schowaj się do ziemianki. Na dobre to wyjdzie SPOŁECZNOŚCI
PMPM (2025.04.17)
@kola 2 - No po prostu brawo!!!! Komentarz godny podziwu!!! Nie to co te Panie, które choć na codzień pracują, mają rodziny, swoje lata na karku, to jeszcze mają czelność zajmować się jakimiś pasjami!!! Baby do garów, prawda????? Koala2 życzę żebyś zawsze był młody/młoda, piękny/piękna a ja gdy już będziesz starym/starą, zaszył/zaszyła się w ciemnej norze i na zewnątrz wyglądał/wyglądała tylko nocą
(2025.04.17)
@kola 2 - @kola 2 - bardzo Ci współczuję... Mieszkasz z mamusią, siedzisz na zasiłku i niewiele Ci w życiu wyszło? Dlaczego taką żenadę tu wypisujesz? Dno dna.
(2025.04.17)
Powrót do komentarzy