Wybrany wątek opinii
Brawo piękne Panie!
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
stare raszple a nie piękne panie ich czas minął
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@kola 2 - Twój również. Schowaj się do ziemianki. Na dobre to wyjdzie SPOŁECZNOŚCI
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@kola 2 - No po prostu brawo!!!! Komentarz godny podziwu!!! Nie to co te Panie, które choć na codzień pracują, mają rodziny, swoje lata na karku, to jeszcze mają czelność zajmować się jakimiś pasjami!!! Baby do garów, prawda????? Koala2 życzę żebyś zawsze był młody/młoda, piękny/piękna a ja gdy już będziesz starym/starą, zaszył/zaszyła się w ciemnej norze i na zewnątrz wyglądał/wyglądała tylko nocą
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@kola 2 - @kola 2 - bardzo Ci współczuję... Mieszkasz z mamusią, siedzisz na zasiłku i niewiele Ci w życiu wyszło? Dlaczego taką żenadę tu wypisujesz? Dno dna.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0