UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kola 2 - @kola 2 - bardzo Ci współczuję... Mieszkasz z mamusią, siedzisz na zasiłku i niewiele Ci w życiu wyszło? Dlaczego taką żenadę tu wypisujesz? Dno dna.
@kola 2 - @kola 2 - bardzo Ci współczuję... Mieszkasz z mamusią, siedzisz na zasiłku i niewiele Ci w życiu wyszło? Dlaczego taką żenadę tu wypisujesz? Dno dna.