UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kola 2 - @kola 2 - bardzo Ci współczuję... Mieszkasz z mamusią, siedzisz na zasiłku i niewiele Ci w życiu wyszło? Dlaczego taką żenadę tu wypisujesz? Dno dna.


Anuluj