UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziś mamy komediodramat KO w Końskich, doszliśmy w tym kraju do dna, o 20 obejrzymy show, ciekawe czy Rafałek wpuści swoich jeszcze koalicjantów-:))) I tacy ludzie pchają się, aby rządzić i wytyczają standardy-:))) co tam basen


Anuluj