UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziś mamy komediodramat KO w Końskich, doszliśmy w tym kraju do dna, o 20 obejrzymy show, ciekawe czy Rafałek wpuści swoich jeszcze koalicjantów-:))) I tacy ludzie pchają się, aby rządzić i wytyczają standardy-:))) co tam basen