UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak budowano trasę S7 też mnustwo ludzi marudziło i narzekało a teraz kożystają z tej trasy z zadowoleniem.
Jak budowano trasę S7 też mnustwo ludzi marudziło i narzekało a teraz kożystają z tej trasy z zadowoleniem.