Wybrany wątek opinii
Nic lenie nie robicie. Ale skorzystamy z przywileju demokracji i was odwołamy. Szkodziliscie i szkodzicie miastu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@Harleyem po bażantarni - Już taki był co chciał odwołać Wróblewskiego - zebrał takie poparcie że wstydził się pokazać jak niszczy karty "poparcia" tej inicjatywy. Rada na razie nie szkodzi miastu choć trzeba powiedzieć że okres ochronny się skończył i pora zacząć pokazywać efekty. Na razie rada nie błyszczy - to fakt. Może faktycznie warto doprowadzić do małej rewolucji i wprowadzić do niej III siłę w postaci Konfederacji - ale to będzie możliwe dopiero jak się zdecyduje czy Konfederacja to Braun czy Mentzen czy jednak nadal tandem Mentzen Braun. Na dziś referendum niczego w składzie rady nie zmieni - metoda Dontha jest strażnikiem partiokracji i dlatego politycy PisU którzy jej nie zmienili mając taką możliwość złamali własne deklaracje i okazali się kłamcami działając nie w interesie Obywateli ale w interesie elit własnej partii. Żenada
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Harleyem po bażantarni - "Nic lenie nie robicie" - w sensie, że jak pisowcy nie jumają wszystkiego? Bo dla Elbląga robią wyjątkowo dużo.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4