UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Harleyem po bażantarni - "Nic lenie nie robicie" - w sensie, że jak pisowcy nie jumają wszystkiego? Bo dla Elbląga robią wyjątkowo dużo.
@Harleyem po bażantarni - "Nic lenie nie robicie" - w sensie, że jak pisowcy nie jumają wszystkiego? Bo dla Elbląga robią wyjątkowo dużo.