UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Harleyem po bażantarni - "Nic lenie nie robicie" - w sensie, że jak pisowcy nie jumają wszystkiego? Bo dla Elbląga robią wyjątkowo dużo.


Anuluj